Oświadczenie sprawcy    |   Ubezpieczenia    |   Likwidacja szkód OC/AC    |    Pojazdy zastępcze     

Zadzwoń: 888-022-046

Zadzwoń: +48 888 022 046
Pobierz Oświadczenie Sprawcy
 
 
 
 

O nas

Nasz serwis pracuje w oparciu o najwyższe technologie i standardy. Naprawy blacharskie wykonywane są na profesjonalnej ramie naprawczej z systemem pomiarowym, a nasi wyszkoleni pracownicy dopieszczą każdy szczegół aby dorównać jakością naprawianych elementów do wartości fabrycznie nowych części. Jeżeli jakieś elementy blacharskie  nie nadają się do naprawy, wymieniane są na fabrycznie nowe i oryginalne.

 

Naprawy lakiernicze przeprowadzane są na specjalnych strefach przygotowawczych oraz w bezpyłowej kabinie lakierniczej. Samochody lakierowane są lakierami wodorozcieńczalnymi dającymi bardzo wysoką jakość i odporność na różne czynniki zewnętrzne i atmosferyczne. Jakość lakierów jak i sposób ich nakładania, które odbywa się w specjalnych, nowoczesnych komorach gwarantują jakość zbliżoną do lakierów położonych na fabrycznie nowych samochodach.



rodzina




Wiemy, jak angażująca może być likwidacja szkody, dlatego chcemy zaoszczędzić Twój czas i zapewnić Ci maksymalny komfort w tym okresie.

 

Skontaktuj się z nami i powierz swój samochód fachowcom. Pozwól, że załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem szkody do ubezpieczyciela a Twój naprawiony samochód w umówionym terminie odstawimy pod Twoje drzwi.

crash
Likwidacja szkód OC/AC


Mamy świadomość jak czasochłonna może okazać się likwidacja szkody. Dzięki naszej pomocy zaoszczędzisz swój czas, a my solidnie zadbamy o Twoje interesy. Cokolwiek się zdarzy, możesz na nas liczyć!

crash
Lakierowanie pojazdów


Rysy? Otarcia? Element czy cała karoseria? Dla nas zakres, a co za tym idzie, koszty mają znaczenie! Dla Ciebie również? U nas troska o Twój budżet idzie w parze z dbałością o najwyższą jakość napraw!

crash
Naprawa nadwozia


Miałeś wypadek, stłuczkę, kolizję? Pamiętaj, pojazd należy właściwie naprawić, zgodnie z technologią producenta. Powierz nam swój samochód, a my naprawimy go z dbałością o każdy szczegół!

Holowanie uszkodzonego pojazdu

Odholujemy Twój uszkodzony samochód z każdego miejsca, bezpośrednio do naszego warsztatu. Usługa door2door Odbiór uszkodzonego pojazdu i podstawienie samochodu zastępczego.

Naprawy blacharskie i lakiernicze

Robione u nas naprawy są wykonane w najnowocześniejszych standardach a kładzenie lakieru w specjalnych komorach bezpyłowych gwarantują jakość nie odbiegającą od oryginalnego lakieru

Rozliczenia bezgotówkowe


Wystarczy, że w momencie szkody zadzwonisz do nas a my wykonamy za Ciebie wszystkie formalności związane z ubezpieczycielem, odbierzemy samochód i oddamy naprawiony a w tym czasie dostaniesz auto zastępcze i to wszystko za darmo!!!

Samochód zastępczy na czas naprawy

Gdy będziesz miał stłuczkę i Twój samochód będzie niesprawny to na czas naprawy otrzymasz od nas auto zastępcze