Oświadczenie sprawcy    |   Ubezpieczenia    |   Likwidacja szkód OC/AC    |    Pojazdy zastępcze     

Zadzwoń: 888-022-046

Zadzwoń: +48 888 022 046
Pobierz Oświadczenie Sprawcy
 

Naprawy PDR

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania: metodą PDR


Każdy właściciel samochodu dobrze wie, jak stresujące jest pojawienie się wgniecenia na karoserii samochodu. Niestety, czasami na skutek nieuwagi własnej lub innych kierowców może dojść do uszkodzenia pojazdu. Do niedawna w takiej sytuacji konieczne było szpachlowanie i ponowne lakierowanie. Aktualnie, usuwanie wgnieceń w karoserii wcale nie musi wiązać się z tak dużą inwazyjnością. Istnieje metoda PDR, a naprawy wgnieceń techniką PDR polegające na wypychaniu wgnieceń bez lakierowania cieszą się dużym powodzeniem wśród właścicieli pojazdów. Dlatego naprawa blacharska bez lakierowania jest usługą z jakiej warto skorzystać, kiedy samochód jest uszkodzony.

 

PDR, czyli Paintless Dent Repair jest nową metodą związaną z usuwaniem wgnieceń w elementach metalowych karoserii. Z usługi tej można skorzystać w profesjonalnych zakładach blacharsko – lakierniczych. Przy użyciu specjalnych narzędzi technik może „wyciągnąć” wgniecenia o różnej wielkości. Czasami robi to od spodu, a czasami od góry. Usuwanie wgniecenia jest czasochłonne, a prace wykonuje się przy ostrym świetle wyemitowanym przez lampę halogenową. Dzięki temu, nie pomija się żadnego załamania oraz przywraca karoserię do pierwotnego stanu.


Dlaczego warto?


Usuwanie wgnieceń bez lakierowania pozwala na pozbycie się wgnieceń nie tylko małych, ale również tych większych. Niezależnie od tego, czy wgniecenie powstało na skutek uderzenia gradu, czy stłuczki – można spodziewać się doskonałych efektów.


Oferujemy naprawę karoserii przy zastosowaniu innowacyjnej metody PDR. Możesz utrzymać wartość rynkową swojego pojazdu, korzystając z Naszych usług. Nasi wyszkoleni technicy używają specjalistycznych narzędzi do wypychania metalu zza wgniecenia bądź do wyciągania aż do momentu gdy uzyska swój pierwotny kształt.


ssangyong logo

Jesteśmy autoryzowanym serwisem samochodów marki Ssangyong


Świadczymy pełen zakres napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.