Ubezpieczenia    |   Likwidacja szkód OC/AC    |    Pojazdy zastępcze     

Zadzwoń: 888-022-046

Zadzwoń: 888-022-046
 
 

Škoda Rapid

Auto segmentu B


Ten model auta idealnie wpisuje się w aktualne trendy motoryzacyjne. Posiada nowoczesny i wydajny silnik oraz dobrze zestrojony układ jezdny. Dodatkowo model spaceback jest dłuższy niż większość hatchbacków na rynku, dzięki temu tworzy przestronne i funkcjonalne wnętrze. Gwarantujemy, że przypadnie do gustu każdemu, kto będzie miał okazje ją wypróbować.

 

Oferowana wersja silnikowa:

1.0 TSI 95KM 70kW

1.2 TSI 105KM 77kW


Miałeś wypadek? Masz pytania? 
Pozwól, że załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem szkody do ubezpieczyciela, przekażemy Ci na czas naprawy pojazd zastępczy, a Twój naprawiony samochód w umówionym terminie odstawimy pod Twoje drzwi. 

phone 888-022-046 


crash
Likwidacja szkód OC/AC


Mamy świadomość jak czasochłonna może okazać się likwidacja szkody. Dzięki naszej pomocy zaoszczędzisz swój czas, a my solidnie zadbamy o Twoje interesy. Cokolwiek się zdarzy, możesz na nas liczyć!

crash
Lakierowanie pojazdów


Rysy? Otarcia? Element czy cała karoseria? Dla nas zakres, a co za tym idzie, koszty mają znaczenie! Dla Ciebie również? U nas troska o Twój budżet idzie w parze z dbałością o najwyższą jakość napraw!

crash
Naprawa nadwozia


Miałeś wypadek, stłuczkę, kolizję? Pamiętaj, pojazd należy właściwie naprawić, zgodnie z technologią producenta. Powierz nam swój samochód, a my naprawimy go z dbałością o każdy szczegół!